8 troopilist ideed

 

Tänapäeva pulmamaastikul näeb üha enam omanäolisust ja julgemaid valikuid. Pruutpaarid asuvad mugavustsoonist välja ning katseavad uusi stiile. Kuigi tundub, et Eesti on muu maailmaga pulmatrendide poolest pisut aeglasem, siis tutvustamegi teile juba varakult uusi suundi millest üks on meie lemmik – troopika!

1. Troopiline pruudikimp

 

Mis sobiks paremini troopilisse pulma, kui protea! Modernsema lahendusena sobib ta hästi üksiku õiena. Kes aga romantilisemat „looki“ soovivad võivad lisada juurde ka teisi õielisi ja eksootlisi palmilehti. Sobib suurepäraselt kokku rooside, tulpide, aasia tulikate ja flamingoga.

2. Troopiline hommik

 

Pulmapäeva hommik algab juba varakult ning need pruudid, kes on otsustanud sättida koos sõbrannadega võiksid mõelda ka ühesuguste hommikumantlite peale. Pildid tulevad seda lõbusamad!  Etsy.comist saab soetada endale mõstliku hinnaga väga ägedaid hommikumantleid.

 

3. Troopilised lilleseaded

 

Olgu lilleseaded kõrged või madalad – peaasi, et nad sisaldaksid palmioksi, troopilisi õisi või isegi puuvilju!

 

4. Troopiline altar

 

Õnneks on meile Eestisse jõudnud palju põnevaid ja erineva kujuga pulmaaltareid, mida saab oma käe järgi ära dekoreerida, olgu selleks ring, poolkaar, viisnurk, kolmnurk või mõni teine tore kujund.  Eksootilise pulmaaltari märksõnadeks on palmilehed ja troopilised õied. Romantilisema altari saavutamiseks võib kasutada palju õisi ning miksida neid kokku erinevate värvidega. Veel pehmemea looki loomiseks võib lisada natuke ka õrna siidikangast või makrameed. Peale tseremooniat võib viia altari pruutpaari seljataha või jätta ta hoopis fotonurgaks.

 

 

5. Troopilised kutsed

 

Kõik algab kutsetest! Kui pruutpaar on otsustanud, et nende pulm tuleb just seda stiili siis võiks pulmakutsetel olev kujundus olla ka ülejäänud pulmatrükistel.

6. Troopilised puuviljad

 

Troopilised puuviljad – eriti ananass on troopilises pulmas väga teretulnud. Olgu see kuldseks värvituna laual dekoratsioonina või külalistele väikese meenena. Ananass sobib ka suurepäraselt eksootiliste jookide serveerimiseks!

7. Troopiline lauaplaan

 

Pruutpaarid, kes klassikalist lauaplaani ei soovi võivad olla loomingulised, ning kasutada lauaplaani hoidjatena hoopis troopilisi puuvilju. Kui külalised on oma istekohad leidnud siis võib lauaplaanist rikkalikud puuviljavaagnad teha!

8. Troopiline pulmatort

 

Olgu pulmatort korruseline, koogikeste näol või magusalauana – aga kui troopika, siis juba lõpuni välja! Samuti on oluline pulmatordi väljapanek ja selle serveerimisalused!

Sarnased uudised:

 

Lillelaed ja hõljuvad seaded

Lillelaed ja hõljuvad seaded

  Omale pulmadeko jaoks ideekausta koostades võib kohata pilte kaunitest rohelistest või lilli täis seadetest, mis hõljuvad tantsupõranda või laudade kohal. Suures ja avaras ruumis on nad erilised pilgupüüdjad ja muutuvad ajas nagu sisustustrendidki. Tänases...

Heal laual mitu nägu

Heal laual mitu nägu

Oleme saanud aja jooksul võimaluse dekoreerida üle saja erineva stiili ja eelarvega pulma. Kujundamise algusetapis paneme esimesena paika pulmavärvid või värvigammad, mis antud peokohta võiksid kõige paremini sobituda. Igas peokohas on võimalusi kindlasti rohkem, kui...

Pulm vanas kummitehases

Pulm vanas kummitehases

2019 on meieni toonud palju põnevaid ja uusi projekte, milleks üks oli pulm vanas kummitehases