Eesti ilusad peokohad

Sobiva peokoha leidmine pulmapäeval võib olla paras pähkel. Peokoha välja valimisel tuleks alustada külaliste arvu kokku lugemisega ja mõelda ka sellele, kas ta peab pakkuma majutust kõigile külalistele või saadetakse külalised ööseks koju. Populaarsemad peokohad broneeritakse hooajal juba aastake ette mis kitsendab valikut veelgi. Et sobiva peokoha leidmine sujuvamaks muuta panime kokku valiku oma lemmikutest, mida julgeme soojalt soovitada!

Eagle Golfiklubi Pärnus

 

Liivarannal ja männimetsa veerel asuvas restoranis Eagle saate imetleda hingematvalt kauneid mere- ning golfiväljakuvaateid ning nautida Euroopa köögi päikeselisi maitseid.  Maitsekalt sisustatud ja moderne Eagle mahutab mugavalt pidutsema ümarlaudade taha 90-100 pulmakülalist ning ruumi jääb tantsimisekski. Tseremoonia saab läbi viia vaid 15 minuti autosõidu kaugusel Pärnu linnas või maja kõrval asuvas männimetsas. Kuigi maja on avatud kuni 20:00ni ka golfisõpradele, saab privaatselt pidu nautida Eagle teisel korrusel ning  tantsu vihtida varaste hommikutundideni.

 

Ruhe Rannamaja

 

Tallinnast 40 kilomeetri kaugusel asub vaatega merele ja kauni põhjamaise  interjööriga restoran Ruhe, mille rannamaja peosaal mahutab pidutsema  kuni 120 külalist. Ilusa ilma korral saab tseremooniat läbi viia rannamaja avaral terrassil. Alates 2014. a kevadest pakuvad nad restorani kohal ka majutust kuni 10le inimesele

Siidrifarm

 

Tallinnast tunniaja kaugusel asub mõnusa atmosfääriga peopaik, mis mahutab pidutsema lausa 400 külalist. See suurepärane koht just neile pruutpaaridele, kes otsivad suurt ja avarat peopaika keset ilusat loodust. Siidrifarmil on ka päikesepoolne terrass, kus mõnusalt aega veeta ning värsket õhku hingata. Kahjuks ei paku siidrifarm majutust, küll aga saab külalised ööbima viia lähedal asuvasse Kõue mõisa.

 

 

 

 

Viirelaid

 

Kuivastu ja Virtsu vahel asuva Viirelaiu võlu seisneb selles, et tegu on privaatse saarega, kuhu võõrad ei satu. Seal saab maha pidada nii suuremat sorti pulmapeo kui ka väiksemat sorti koosviibimise. Majust pakuvad kuni 80le külalisele ning suviti saab ööbida ka mugavates glämping telkides, mida neil on kokku kümme. Pruutpaaridele on valmimas privaatne olemine majast eemal oma wc ja duširuumiga.  Peojärgsel päeval saab nautida sauna, rentida supilaudu või käia ujumas.

 

Tammistu küün

 

Tartu külje all asub mõnusa atmosfääriga Tammistu küün, kuhu mahub pidutsema vähemalt 130 inimest. Majutuskohti pakuvad nad 35le inimesele, kuid lähedal asuvas kivi puhkekeskuses saab soovi korral veel inimesi majutada. Ilusa ilma korral saab tseremoonia läbi viia õuealal puude all. Tammistu küünis on suured aknad, mis toovad küünile mõnusat päevavalgust ja avarust. Tseremoonia saab läbi viia küüni kõrval olevas rohelust täis pargis. Tammistu küünis pulma pidades saab ruumi kaunistada oma äranägemise järgi, kutsuda oma lemmik toitlustaja ning tuua kaasa ka oma joogipoolest, mis on hea argument just seal pulma pidamiseks.

Padise kastell

 

Ajaloohõnguline ja romantiline kastell on suurepärane koht meeldejääva pulmapeo korraldamiseks kuni 100-le külalisele. Kastelli avar peosaal ja kõrval asuv väiksem saal võimaldavad korraldada nii a la carte kui buffee-stiilis toitlustusega pulmapidusid. Suurepäraseid maitseelamusi pakub Tervise Catering. Tseremoonia saab läbi viia lähedal asuvas mõisapargis või kloostri varemetes. Soovikorral saab osad külalised majutada Padise mõisa.

Jõelähtme golfiklubi

 

Kaunite vaadete poolest tuntud Jõelähtme golfiklubis saab maha pidada väiksema või keskmist sorti pulmapeo. Väga mugavalt mahub ümarlaudade taha 40-50 inimest. Lisaks ilusale loodusele räägib peokoha kasuks suur ja avar katusega terrass. Tseremoonia võib läbi viia nii murul golfiväljakute taustal kui ka vaatega terrassil. Soovikorral saab pruutpaar rentida ka golfivilla, kus end valmis sättida või peale pidu puhkama minna.

Dominiiklaste kiriku hoov

 

Tallinna vanalinnas asuva Dominiiklaste kiriku hoov on suurepärane koht paari tunnise romantilise vastuvõtu pulma korraldamiseks. Ajalooliste müüride vahel saab läbi viia privaatse tseremoonia, pildistada,  klaase kokku lüüa ning  nautida külalistega maitsvaid suupisteid. Juhul, kui ilm on halb, saab tseremoonia läbi viia ka katuse all.

Mustjõe kõrtsitalu

 

Mustjõe kõrtsitalu on just selline koht, mis sobib nii väiksema kui ka suurema pulmapeo läbiviimiseks. Pisikeste akendega ja madalate lagedega vabaõhumuuseumit meenutav taluhoone on omanäoline peopidamispaik ja sobib eriti hästi just neile paaridele, kes otsivad midagi väga maalähedast. Hoovi peal saab tutvuda kohalike lammaste, hobuste ja muude loomadega. Suvel saab peo maha pidada hoovis olevas katusega lehtlas ning nautida kõiki hüvesi, mida sealne atmosfäär pakub.

Tulivee Rannarestoran

 

Mere ääres asuv avar Tulivee rannarestoran pakub suurepärast peopidamise võimalust umbes  50le inimesele. 2019 kevadel valminud mere vaatega rannahoone, mis on vaid 20 m kaugusel veest, mahutab ära kuni 100 külalist. Hoonel on ka avar terrass, kus on hea ilma korral mõnus viibida. Tseremoonia võib läbi viia liivarannal või selleks spetsiaalselt ehitatud suurte klaasakendega osaliselt kinni ehitatud kõrvalhoones. Ööbimisvõimalust pakutakse kuni 46le pidulisele. Maitsva menüü ja suurepärase teenindusega Tulivee on kindlasti üks nendest, mida tasub peokohta otsides kaaluda.

Villa müllerbeck

 

Otepää lähistel, järvede keskel asub õdus ja privaatne Villa müllerbeck, mis mahutab mugavalt pidutsema kuni 100 külalist. Magamiskohti maitsekalt sisustatud tubades on 48. Skandinaaviapärase atmosfääriga Villa müllerbeck on suurepärane koht helge ja stiilse pulmapeo läbiviimiseks. Tseremoonia saab läbi viia peokoha ümbruses kaunis looduses ning vihmase ilma korral sees. Villa müllerbecki pererahvas on vastululelik, toidud maitsvad ning seal viibimine tekitab mõnusalt koduse tunde.

R14

 

Tallinnas Rotermanni kvartalis asub hubase atmosfääriga restoran R14, mis mahutab ümarlaudade taha pidustema kuni 70 pulmakülalist. Restoranil on kaks korrust, mis annab mõnusa ruumikuse liikumiseks ja mitmed pulmategevused saab teisel korrusel läbi viia. Sobib ideaalseks kohaks neile pruutpaaridele, kes soovivad modernset linnapulma.

Postitus täieneb pidevalt..

Sarnased uudised:

 

Lillelaed ja hõljuvad seaded

Lillelaed ja hõljuvad seaded

  Omale pulmadeko jaoks ideekausta koostades võib kohata pilte kaunitest rohelistest või lilli täis seadetest, mis hõljuvad tantsupõranda või laudade kohal. Suures ja avaras ruumis on nad erilised pilgupüüdjad ja muutuvad ajas nagu sisustustrendidki. Tänases...

Heal laual mitu nägu

Heal laual mitu nägu

Oleme saanud aja jooksul võimaluse dekoreerida üle saja erineva stiili ja eelarvega pulma. Kujundamise algusetapis paneme esimesena paika pulmavärvid või värvigammad, mis antud peokohta võiksid kõige paremini sobituda. Igas peokohas on võimalusi kindlasti rohkem, kui...

Pulm vanas kummitehases

Pulm vanas kummitehases

2019 on meieni toonud palju põnevaid ja uusi projekte, milleks üks oli pulm vanas kummitehases