Peokoha leidmine võib olla pulmade korraldamisel üks raskematest ülesannetest. Suveperioodidel broneeritakse paremad peokohad ja kuupäevad juba vähemalt aasta varem ette. Juuli on magus aeg, mistõttu need kes hiljaks jäävad, peavad leppima vaid mõnest saadaval olevast kuupäevast suve alguses või lõpus. Näiteks proovisime Graniitvillat broneerida 14 kuud enne pidu ja meile pakuti juba siis ainult ühte vaba nädalavahetust augusti algusesse. Algallika külalistemaja oli selleks ajaks hoopis täis broneeritud ja esimese vaba aja oleks saanud alles sügisesse. Seega soovitaks suvel abiellujatel hakata varakult peokoha otsimisega tegelema ja seejärel sobiv koht ka ära broneerida.
Et ideaalse pulmakoha leidmine natukenegi kergendatud oleks, toome välja mõned Eesti peokohad, kus teie kaunis  päev toimuda võiks.

Villa Nõva

Villa Nõva

Asub Läänemaal Nõva vallas, Vaisi külas. Tallinnast 78 km ja Haapsalust 50 km kaugusel. Nõva on tuntud oma kaunite liivarandade ja puutumatu loodusega mis on hetkel veel jäänud tsivilisatsioonist suuresti täiendamata. Villa Nõva kompleks koosneb “Peamajast”, “Saunamajast” ja “Veskimajast”, mis on ümbritsetud suure õuealaga ja piirneb vallikraaviga. See kõik moodustab meeldiva terviku ja on väga looduslähedane. Pika laua taha mahub istuma 70 inimest, ümarlauad mahutavad ära vähemalt 100 inimest. Villa Nõva näeb välja väga suursugune ja stiilne. Kindlasti tasub sellega tutvuma minna ja küsida personaalset hinnapakkumist.
http://www.villanova.ee/

Raudsilla Matkakompleks

Raudsilla Matkakompleks

Raudsilla Matkakompleks on Lahemaa Rahvuspargis (Põhja-Eestis) asuv unikaalsete püstkodadega paik, mille pererahvas on juba 13 aastat kompleksi pidevalt arendades aidanud oma külalistel erinevaid sündmusi korraldada.  See on kindlasti suurepärane peopaik neile, kes soovivad väga looduslähedast pulmapidu. Pidutsema mahub sinna kõvasti üle saja inimese, voodikohti pakuvad nad 75le, telkimiskohti aga piiramatult. Koht ise on meeletult suur ja püstkojad omaette vaatamisväärsus.
http://www.raudsilla.ee

Järveveere puhkekeskus

järveveere puhkekeskus

Järveveere puhkekeskus asub võrtsjärve ääres, Valma külas 25km Viljandist Tartu poole ja 55km Tartust Viljandi suunas.  Vooditesse majutavad nad maksimaalselt 81 inimest.Vihmaste ilmade puhul pakuvad nad omalt poolt peotelki kuhu mahub 200 inimest. Seega on võimalik Järveveeres pidada maha nii suur kui ka väike pulm.
http://www.jpk.ee/

Luhtre Turismitalu

Luhtre turismitalu

Luhtre Turismitalu asub Raplamaal, Nõmmeotsa külas. Sobib ideaalselt väikese pulmapeo korraldamiseks, kuna mahutab ära  ca60 külalist. Hea tahtmise korral ka 100. Ise ütlevad nad enda kohta, et on talu taastanud suure armastusega. Külaliste maja on ehitatud inspiratsiooniga, mis on kaasa toodud reisidelt üle kogu maailma. Lubavad suurepärast teenindust ja toiduaineid otse oma põllult.
http://www.luhtre.ee/

Villa Mary

Taagepera Loss

Taagepera loss
Taagepera loss asub Taagepera külas, Valga maakonnas. Lossihoone kahel korrusel on avarad saalid ja 32 numbrituba. Peo- ja seminarisaalideks on avar ja kõrgete lagedega Hugo saal, mis on ühendatud veidi väiksema Bernhardi saaliga. Hubane kaminaga Jahisaal sobib suurepäraselt kohvipausideks või suurte ürituste ajal tantsusaaliks. Taagepera loss on valitud juba 6 aastat järjest parimaks peokohaks.
Kui soovite väga suursuguseid ja muinasjutulisi pulmi, siis tasub kindlasti ka see koht üle vaadata.
http://www.taagepera.eu/

Trofee jahimaja

Trofee jahimaja

Trofee asub Kesk-Eestis, Pedja jõe kaldal ja on valminud 2008. aastal vana vesiveski kohale, mõeldes inimestele, kes armastavad loodust ja selle vaatemänge ning veidi mugavust ja luksust keset metsa. On avatud ainult ettetellimisel. Saal mahutab kuni 80 külalist. Kahjuks ei ole võimalik neilt hinnapakkumist saada enne kui olete ise kohapeal ära käinud ja maja üle vaadanud.
http://www.trofee.ee/trofee/

Graniitvilla

Laitse Graniitvilla

Graniitvilla on paljudele tuttav ka Laula mu laulu saatest. Ta asub Laitses, Laitse lossi lähedal. Graniitvilla on maitsekalt ja kaunilt sisustatud hubane poekohake. Pulmapidu võib läbi viia nii siseruumides kui ka terassil. Teisel korrusel on 8 tuba mis kõik on 2 korruselised. Pulmapidu kuni 70 inimesele võib minna maksma koos toitlustuse ja joogiga kuskil 5000-6000€ mis on enam vähem sama hind mida pakub Taagepera Loss.

Kui kõik külalised Graniitvillasse ööbima ei mahu, võib osad paigutada ka Laitse Lossi.
http://www.graniitvilla.ee/

Vidrike Puhkemaja

Vidrike puhkekeskus

Vidrike puhkemaja asub loodukaunis Otepääl. Peamajas on võimalik korraldada pulm 50nele inimesele. majal on 3 korrust kokku 13 kahekohalise toaga. Peamaja hind on R-P 770€ ööpäev. Ürituste jaoks pakuvad välitelke, lava, lõkkeplatsi ja erinevaid meelehutusprogramme.
Kohale annab palju juurde see, et ta asub järve ääres.
http://www.vidrike.ee

Endla Talu

endla talu

kanajalamaja

Kanajalgadel maja

Tallinnast vaid üürikese autosõidu kaugusel asub keset kaunist loodust ning rahu ja vaikust mõnus Endla Talu, kus kallitele külalistele pakutakse vahva peopaiga renti, konverentsisaali renti, majutusteenust ning ruumika sauna kasutamise võimalust. Endla talu üks suurimaid eeliseid on asjaolu, et privaatne ja rahulik koht asub Tallinna piirist vaid 14 km kaugusel, kus peod või üritused mööduvad vaid Sinu seltskonnaga ning kutsumata külalisteta.Rentida on võimalik nii peamaja, saunamaja või puhkemaja. Maja kõrval asub suur põld, millele annavad suvel palju juurde suured heinapallid, mille vahel saab romantilist tseremooniat läbi viia. Mahutab kenasti ära 70-80 inimest.
Pruutpaari jaoks on ehitatud ka spetsiaalne kanajalgadel nõiamajake pulmaöö veetmiseks. Peamaja rent on 20h 750€.
http://endlatalu.ee/

 

Viimsi peokeskus

viimsi peokeskus

Viimsi peokeskuse tähesaal

Viimsi Peokeskus populaarne pulmade, tähtsündmuste, firmapidude ja seminaride toimumise kohaks. 1100-ruutmeetri suurune endine Viimsi mõisa aidahoone on Viimsi vanim hoone ning asub mõnesaja meetri kaugusel Viimsi keskusest. Peakorrusel asuvad suur peosaal kuhu mahub 15o külalist ja saunakompleks. Keldrikorrusel asuvad restoran Coccodrillo Võlvsaal ja Tähesaal mis mahutab 30 inimest ning suvel on avatud terrass vaatega Viimsi mõisa pargile. Hoone ümber on parklakohad rohkem kui 100-le autole.
Külalistemaja Birgitta 10 õdusat numbrituba ja sviit asuvad hoone katusekorrusel.
http://www.peokeskus.ee/

Kuke turismitalu

Luhtre turismitalu

Kuke Turismitalu

Kuke Turismitalu

1901. aastal ehitatud Kuke Turismitalu asub Kose vallas, kuulsal Tuhala maastikukaitsealal. 2007. aasta aprillis lõpetatud restaureerimistööde tulemusena on Tallinna külje alla sündinud suurepärane turismikompleks erinevate ürituste korraldamiseks. Oma võimalustelt on Kuke talu väga mitmekesine. Konverentsi, peo ja tasemel toitlustamisteenusele lisaks pakutakse ka põnevaid vaba-aja veetmise võimalusi. Kogu kompleksi rent 50le inimesele maksab 2000€ +km iga järgnev inimene on 10€+km
Pulmade läbiviimiseks sobib suvisel ajal ideaalselt nende suveterass, mis mahutab peolaua taha kuni 100 inimest. Suveterrass on ilmastikukindel, mistõttu kaob ära ka risk halva ilma näol. Väiksemate, kuni 35 külalisega pulmad saab aastaringselt läbi viia ka nende puhkemaja kaminasaalis. Majutuskohtasid on kogu kompleksi peale kokku suveperioodil 50 ning talveperioodi 36.

lähedal asuvad Tuhala Nõiakaev, Eesti pikim Virulase koobas, Tuhala kirik, Eesti võimsaim energiasammas, Järlepa raba ja maa-alune Tuhala jõgi.
http://www.kuketalu.ee/pulmad/

Ööbikuoru Villa

Ööbikuoru Villa

Ööbikuoru Villa

Rõuge vallas, Võrumaal asub kauni looduse keskel kaunis, külalislahke ja imelise köögiga Ööbikoru Villa, mis on piisavalt kaugel linnakärast, et kuulata iseennest ja kuulata kaaslast. Villa on ideaalne paik nii väiksemat kui ka suuremat sorti pulma pidamiseks. Suure pulma saab pidada välitelgis. Väiksema pulma kuni 35 lähedase külalisega võib pidada ka majas sees. Majutab külalised ära 9 toa vahel(18+6 inimest)
Toa tavahind on nädala sees 58€ ja nädalavahetusel 68€. Kogu maja rendi puhul pakub Ööbikoru villa ka 10% allahindlust.
http://oruvilla.ee/

Pulm Leigo järve ääres

Pulm Leigo järve ääres

Leigo järv

Leigo on saanud populaarseks kohaks pulmade pidamisel. Laulatus ilusas looduses on igaühe unistus. Altari saab paigutada näiteks järvesaarele ja pruutpaar võib laulatusele saabuda lilledega kaunistatud paadis. Pulmamarssi mängib Leigo orel. Ilusaks tavaks võib saada pruutpaaride poolt puude istutamine. Praegu on küll istutatud vaid mõned puud, kuid tulevikus võib sellest saada imeilus armastuse hiis.

Suvisel ajal kaetakse peolaud enamasti õues. Ilma eest kaitseks saab tellida suure telgi või katusealuse. Õue saab paigutada ka suure tantsulava, et oleks võimalik peokingadega tantsida. Külmemal ajal saab pidu pidada meie hubastes kaminasaalides
http://www.leigo.ee/turismitalu/pulmad

Tuljak

Tuljak 2

2015 aasta suvel taasavatud legendaarne restoran Tuljak asub 60-ndatel ehitatud ja nüüd taastatud muinsuskaitsealuses hoones. Tuljaku avarad ruumid mahutavad kahte saali kuni 150 külalist, lisaks on suured terrassid ja grilliala, kuhu suviti mahub samuti 150 sõpra. Tuljak on mõnus koht abiellmuseks neile, kes soovivad mõnusat restorani pulma, hea toidu ja atmosfääriga kohas.

Restorani menüü ja lisapiltidega saab tutvuda siin: http://www.tuljak.ee/

Fahle Golfirestoran

egc-klubihoone

Tallinna külje all asub kaunite golfiradade vahel omanäoline ja armas restoran, mis on tõeliselt nauditav koht pulma pidamiseks. Lisaks mõnusale restorani alale on Fahle Golfirestoranis ka uhke ja avar terrass, kus saab nautida vaadet kilomeetri pikkustele golfiradadele ja just päikeseloojang sellelt terrassilt on juba omaette kogemus. Kuna Restorani ümbrus on lummavalt kaunis, siis saab seal võrratuid pulmapilte ja kaugemalt tulnud külalised võib majutada vaid paarisaja meetri kaugusel asuvatesse villadesse.  Kokku majutab restoran kuskil 60-70 inimest.

http://golfirestoran.ee/

 

Restoran Viktoria

viktoria

Ülemiste City linnakus asub 500-kohaline restoran, kus on hubane õhkkond, suurepärane toit ning sõbralik teenindus. Viktorial on mitu saali, kuhu mahub erinev arv inimesi. Sobib just paarile, kellel on plaanis pidada maha üks suur ja meeldejääv linnapulm. http://www.restoranviktoria.ee/restoran-viktoria

Alatskivi Loss

alatskivi loss

Eesti idapiiril paikneb romantilise hõnguga suursugune loss, mis ei jäta külmaks ühtki külastajat.  On ju loss ise armastuse märgiks ehitatud. Nii kinnitas kaugelt üle saja aasta tagasi oma jäägitut pühendumist südamedaamile parun von Nolcken.  Pulmalistele on kasutada vastavalt soovidele kas üks või kaks saali, mis mahutavad olenevalt paigutusest ära kuni 70-100 inimest. Peosaalide rent on 90-130€ tund. Koostöös lossi ümbruses asuvate majutusasutustega saab pulmade ajal jääda ööbima kuni 80 külalist.
http://www.alatskiviloss.ee/

Kaval-Antsu Talu

kaval-antsu talu

Kaval-Antsu Talu,  asub ehtsas vanas renoveeritud tallis. Kaval-Antsus on kohti  kuni 120 inimesele. Majal on suured aknad ja klaasist lükanduks, mis lubavad sisse loomulikku päevavalgust ning see on ideaalne koht tavapärasest veidi teistsuguse õhustikuga piduliku tähtpäeva korraldamiseks. Taaskord on tegemist ühe armsa leiuga Tallinna kesklinnas. Külalised saab majutada vajadusel Von Stackelberg Hotelli, mis asub peokoha kõrval.
http://www.pulmadjapeod.ee/kaval-antsu-talu/

 

Bo:ka Pubi

Bo:ka Pubi

boka Pubi aed Foto Mikk Rosin

Bo:ka Pubi aed.
Foto Mikk Rosin

Tuhala karstiala läheduses paiknev Bo:ka pubi on eriline just oma maaläheduse, stiili ja hubasuse poolest. Bo:ka pubi on koht, kus võiks maha pidada väga armsad ja erilised pulmad. Pubi enda hoov on suur, millel on ka tõeliselt mõnusad  stiilsed loune alad parajale seltskonnale ja on seetõttu ideaalne ka viisakale vastuvõtupulmale.
Koostöös Männiaru Puhkekeskusega on võimalik ööbida nende kämpingutes või puhkemajades, mis on mugav just seetõttu, et need kaks ala on omavahel vaid aiaga eraldatud.

http://www.männiaru.eu

 

Ruhe Rannamaja

Ruhe Rannamaja

Ruhe Rannamaja

Ruhe Rannamaja

Ruhe Rannamaja

Neeme külas asub armas skandinaaviapärase hõnguga restoran Ruhe. Hea uudis on see, et nad on 2016 aasta suvel saanud valmis Ruhe Rannamaja, mis on mõeldud spetsiaalselt pulmade ja pidude läbiviimiseks. Kuna peoruum on üsna suur, siis mahutab see ka päris palju. Sobib ideaalselt neile, kes otsivad stiilset värskendust ja soovivad põhjamaiselt kargeid pulmi.  Ruhe rannamaja on avar ja valgusküllane. Akendest paistab kaunis vaade muulile ja merele. Maja ees on suur terrass, kus saab läbi viia nii mõnegi traditsiooni ja see tagab, et inimestel on liikumisruumi.

Kuni 10 inimest saavad ööbima jääda restorani teisele korrusele, kus on maitsekalt sisustatud toad. Kuna Ruhe asub Tallinnast vaid 30 minuti kaugusel, siis ei ole ka külaliste transportimine väga tülikas.

http://ruhe.ee/

Liivamäe küün

Liivamäe küün

Liivamäe küün

Põlvamaal, Noorimetsa külas asub talu nimega Liivamäe, kus on võimalik pidada maha vahva küünipulm, mis mahutab lahedalt ära 70-100 inimesega pulmad. Ära on katsetatud ka ümmarguste laudadega pidu 90nele külalisele – jäi piisavalt ruumi bändile, tantsuplatsile ja ettekandjatele liikumiseks. 100+ pulmade jaoks on võimalik suure küüniga liita väike küün, siis moodustub ühtse stiiliga T-kujuline ruum ning tekib ruumi juurde paarikümnele inimesele.
Majutust neil kohapeal ei ole, aga pakuvad külaliste transporti ööbimispaikadesse kahe 7-kohalise bussiga. Lähim majutuskoht on 5 km kaugusel, kuid 10-15km raadiuses leidub neid mitmeid.

Pererahva soe vastuvõtt ja hubane miljöö on just need, mis teevad selle peokoha eriliseks.

http://www.nooritsmetsa.com/

 

Wabadus

Wabadus, Pulm Tallinnas

Wabadus

wabadus

Wabadus on meeldejääv peopaik, kus on võimalik pidada nii suuremaid kui väiksemaid pulmapidusid pealinna esindusväljakul Vabaduse väljakul. II korruse ruumides saab luua romantilise atmosfääri, kuhu mahub kuni 100
inimest. Eriti ideaalne on asukoht neile, kelle tseremoonia toimub Jaani kirikus, kuid mitte ainult. Avaralt II korruselt avaneb kaunis vaade linna esindusväljakule, mida täiendab täielik privaatsus. Pulmapeo muudavad
unustamatuks suussulavad maitsed ja asjatundlik teenindus. Kohvik-restoranil Wabadus on kaunis vabadusehõnguline ajalugu. Aastast 1937 on sellel kohal toimetanud kohvik, esmalt Kultas. Kultas sai nime asutaja
Nikolai Kultase järgi, kus käisid koos noored edukad ärimehed, advokaadid, insenerid ja arstid. Ka tänasel päeval on Wabadus elavaloomuliseks kohtumispaigaks linnasüdames. Pulmapeo jaoks on pruutipaari ja külaliste päralt terve II korrus, kus luua unustamatud mälestused kõige kallimate seltsis. Olete teretulnud!
http://www.wabadus.ee/

Vihula mõis

Vihula mõis, mõisapulm

Vihula mõis

La Boheme, pulm mõisas, mõisapulm

La Boheme Restoran Vihulas

Vihula mõis, pulm mõisas, mõisapulm

Vihula mõisa seminariruum

Maalilise maastiku taustal, võlumetsade vahel asub Vihula mõis. Mis on kaunis paik abiellumaks igale mõisapulmast unistavale pruutpaarile. Elegantne Vihula Mõisa Restoran asub Mõisa peahoone teisel korrusel, kust avaneb imeilus vaade mõisakompleksile. Oma üksikasjalikult taastatud originaalsete parkettpõrandate ja laeornamentide, maalide ja moodsa Skandinaavia mööbliga on restoran meeldiv ühendus traditsionaalsest vanast, ja moodsast minimalismist. Kõrged laed, suured aknad vaatega mõisapargile, kamin ja suur klaver lisavad veelgi õhkkonda. Restoranis on kohti üle 100 külalisele.

Constance Konverentsi-ja kontserdisaal on suurim multifunktsionaalne rajatis, mis asub vanas aidahoones, ning kus on originaalsed paekivi seinad, kaasaegne parkettpõrand ja suured klaasuksed.2-korruselises saalis on palju loomulikku valgust tänu katuseakendele. Saal on ideaalne kontsertide jaoks tänu suurepärasele akustikale. Rajatis sobib ideaalselt ka suurte pulmade ja vastuvõttude korraldamiseks.

Koplimadise turismitalu

Keila vallas Tallinnast vaid 32 km kaugusel on Koplimadise talu, mis on ideaalne peokoht maalähedase talupulma pidamiseks. Mahutab peosaali 200 külalist, kellest ööbima saavad jääda kuni 80.

http://koplimadise.ee/

Koplimadise

Koplimadise

Koplimadise

Koplimadise

 

 

Postitus täieneb pidevalt!

 

Sulle võib huvi pakkuda

Telefon

Relika +372 554 5000

E-post

info@ddstuudio.ee