DreamDay üheks suureks lemmikuks on kohe kindlasti küünipulm, sest see on traditsioonidest erinev ja mõnusalt maalähedane. Suure ja kõleda puidust küüni saab muuta dekoratsioonide ja õige valgustusega tõeliseks vaatamisväärsuseks. Suurte laudauste kohale võib riputada valgeid kangaid mis romantiliselt tuules hõljuvad. Eriti vedanud on siis kui endal maal või selle läheduses on üks suur küün, mida pulmapeo korraldamiseks kasutada saab.
Eestis on kahjuks internetist leitavaid küüne vähe, mis mõnusa ja vanaaegse küünimõõdud välja annavad – Aljala küün Muhus, Omari küün Naissaarel, Tammistu küün Tartus (http://www.agrenska.ee/tammistu/kuun-kontserdisaal/) ja Rehe küün (www.reheküün.ee)

Küünipulmas saab pidada maha suure peo, kus tantsu ja liikumisruumi jätkub kõigile. Suureks plussiks küüni puhul on ka odav kasutusrent ja näiteks Aljala küünis annavad atmosfäärile juurde neljakandilised heinapakid, mida saab diivanite ja toolidena kasutada.

Kindlasti peaks küünipulm toimuma südasuvel, kus ilmad on kõige soojemad. Külalised võib ööseks majutada lähedal asuvatesse külalismajadesse.

Küünipulma dekoratsioonideks sobivad suurepäraselt kettvalgustid, Laternad, Pits, linane ja kartulikoti riie. Värvideks sobivad beežikad, pruunikad ja valged toonid.

pitsist laudlina

Õmble ise kartulikoti riidest ja pitsist pikk laudlina.

Küünipulm

Küünipulm

Küünipulma valgustus

Küünipulma valgustus

Nugade, kahvlite hoidja

Küünipulma Dekoratsioon

Küünipulma dekoratisoon


Sulle võib huvi pakkuda

Telefon

Relika +372 554 5000

E-post

info@ddstuudio.ee