Lilled pulmas kaunistavad interjööri ja annavad meeldiva atmosfääri. Kui pruutpaar teab, milliseid lilli nad oma pulmas kasutada tahavad, saab vastavalt nende õitseajale ka pulmakuupäeva sättida. Kui aga kuupäev on juba paigas ja lillede koha pealt ollakse erapooletud , tuleb valida hetkel saada olevate lillesortide vahel.

Valige välja kõige õigemad lilled, et teie pruudikimp oleks midagi enamat kui moodne aksessuaar, et ta oleks lõhnav ja õitsev armastuseavaldus.

Tulime teile appi ja koostasime listi kõige kaunimatest lõikelilledest mis leidsime ja lisasime juurde ka nende õitseaja, et sobivate lillede leidmine vastavalt aastajale lihtsaks teha.

Talvest kevadesse

Roosid

Roos on klassikaline armastuse lill ja igaühele on teada ka selle okkad. On saadaval igal aastajal. Värvivalik on tõeliselt suur ja roos sobib kaunistama igat pulma. Roosad roosid sümboliseerivad õrna armastust.

roosibukett

roosid

Kaunis kipslill

Tavaliselt leiab kipslill kasutust rooside või teiste lillekimpude sees, kus ta annab kimbule kohevust. Miks mitte kasutada kipslille hoopis pulmas ainukese lillena? Kipslille on samuti saada igal aastajal ja eriti hästi sobib ta kargesse talvepulma. Kipslilledest palle võib riputada dekoratsiooniks lakke asetada lauale.

kipslill

kipslilled

Kallad

Kallasi saab kaubandusest nii talvel kui kevadel. Tänapäeval on kalla lill naiseliku ilu märk. Värvivalik kalladel on samuti lai – heleroheline, valge, oranž, punane, lilla ja kollane.

kallad

Kalla

Orhidee

Väljapeetud ja kuninglik orhidee sobib suurepäraselt elegantselt klassikalisse pulma. Samuti on saadaval aastaringselt. Kahjuks on orhideed üpriski kallid ja terve ruumi kaunistamine nendega on väga kulukas. Orhideid on samuti saadaval erinevaid värve – lilla, valge, sinine, roosa jt.

orhidee

orihidee pulmalaual

Tulbid

Varakevadel on ilmuvad poelettidele müüki kaunid tulbid, mille värvivalik on meeletult suur ja kirev. Tulp on kaunis ja lihtne lill interjööri kaunistama. Tulp üksinda mõjub igavalt, kuid kui neid on terve armee, saab uhke ja väljapeetud pulmalaua.

oranžid tulbid

tulbid

tulbid1

Piibelehed

Piibelehed mõjuvad pulmas õrnalt ja kaunilt. Vaasis seisavad nad kaua ja taluvad hästi ka kimbus olemist. Positiivne pool piibelehtede kasutamisel on veel see, et neid võib ise metsa alla korjama minna – see omakorda hoiab kokku palju raha. Õitsevad mais-juunis.

piibelehed

piibelehed1

 Nartsiss

Hästi lõhnav valge nartsiss mõjub kimbus värskendavalt. See kevadekuulutaja võib julgelt ka mõnes maalähedases pulmas olla laual ilusas potis.

nartsiss potis

nartsiss

Aasia tulikas

Veebruarist maini õitseva tulika õied on romantiliselt kaunid ja õrnad.  Värvivalik on neil kaunitaridel üpriski lai – valge, roosa, punane, oranž lilla, kollane ja  kirju.

tulikad

tulikas

Suvest Sügisesse 

Freesia

Kommikarbilt ja lilleseadetest tuntust kogunud freesia on kaunis ja väljapeetud. Sobib hästi klassikalisse pulma ja annab lillekimpudele lopsakust juurde. Õitseb augustis-septembris

freesiad

freesiatest kimp

Rukkililled ja karikakrad

Eestimeelsed suvised põllulilled on kindlasti paljude inimeste südames.

“armastab, ei armasta…” See küsimus on oma vastuse saanud, kui pruudikimpu kaunistab karikakar. Tõde kuulutav lill mõjub süütuna, lihtsana ja rõõmsana. Lisa pruudikimpu värvi armastatud rukkililledega ja saad tulemuseks tõeliselt armsa pruudikimbu.

karikakar

karikakrad

rukkilill

Daalia

Õitseb väga rikkalikult suve algusest esimeste öökülmadeni. Daalia sobib hästi kohevuse ja värvi andmiseks igasse lillebuketti. Daaliate värvivalikus leidub punaseid, roosasid, oranže, lillasid ja kollaseid toone.

daalia

 Iiris

Imearmsad sinise-kollasega iirised õitsevad maist juuni lõpuni. Iirised toovad teie pulma värvi ja toovad head õnne.

iirised

Pojengid

Pojengid on hingematvalt kaunid. Lopsakatest õitest saab suuri ja uhkeid bukette moodustada. Pojengi saab oma pulmas kasutada kevadest sügiseni. PS! Pojeng on valitud üheks parimalt lõhnavaks lilleks maailmas.

pojeng

pojengid

pojengipukett

Päevalill

Too oma sügisesse pulma päikest päevalilledega. Need kollased õied mõjuvad hästi nii üksikult kui ka kimbuna. Õitsevad Augustist kuni esimeste öökülmadeni.

päevalill

Ortensia

Kahtlemata on ortensiad aukartust äratavad ja kuninglikud lilled, mis hakkavad vaikselt moodi tulema. Värvivalikus on roheline, roosa lilla valge ja sinine. Õitsemisaeg on Juunist Septembrini.

ortensia dekoratsioon

ortensia oruudikimp

ortensia

Preeriakellad

Õrn preeriakell on saadaval kogu aasta vältel, mis teeb tema kättesaadavuse lihtsaks. Meie kaubanduses on peamiselt müügil valged preeriakellad.

preeriakell

Moonid

Moonid pruudikimbus on üsna haruldane nähtus. Kuid kui sinu pulm on mõnusalt maalähedane ja toimub juunis-juulis siis miks mitte kaaluda oma pruudikimpu just need õrnad õielised?

Moonid

Kanarbik

Kuigi kanarbik on oma lihtsuselt tavaline potitaim, võib ta pulmaual päris huvitav jääda. Kanarbik on peamiselt saadaval septembris-oktoobris.

kanarbik

kanarbikud

Sulle võib huvi pakkuda

Telefon

Relika +372 554 5000

E-post

info@ddstuudio.ee