Romantiline rannapulm Eestis

Nagu eestlasele ikka omane, unistavad nii mõnedki abiellumisest kaunil liivarannal. Kui Eestis mööda mereäärt ringi sõita võib leida nii mõnegi inimtühja ja kaunilt maagilise ranna, kus saaks ideaalse tseremoonia läbi viia.
Tõsi, et meil ei ole laguunsinist vett ja valgeid liivu, kuid meie rannad on omad ja head ning värske mereõhk ja kodused männid teevad hingele pai.

Kuna sellel aastal on DreamDay stuudiol suureks auks korraldada kaunis ja romantiline pulmatseremoonia just liivarannas siis sobib tänane postitus siia suurepäraselt ja ehk viib mõtted ära külmalt ja pimedalt talveajalt. Nüüd, kus jõulud ja aastavahetus läbi on, võib põnevil suve ootama jääda.

Kuidas siis leida pulmadeks ideaalne koht? Tuleb varuda kannatust ja aega, sõites läbi erinevaid liivarandu, kuni olete leidnud selle, mida otsite. Loomulikult tuleb arvestada ka peokoha kaugusega rannast. Kui koht on leitud, siis tuleks küsida ka vallalt nõusuolekut. Igaks juhuks soovitame mõelda ka varuvariandi peale, kui pulmapäeval peaks ilmataat pahas tujus olema. Mõistlik oleks pulm sättida juulikuusse, kus on kõige tõenäolisemalt head ilmad.

Kui kõik paigas, võib hakata mõtlema kujunduse peale. Kas altar peaks olema uhke ja silmapaistev või hoopis tagasihoidlikum. Altar võib olla inspireeritud ka rannast endast ja ei pea kokku sobima peo üldise kujundusega:

Rannapulm

Rannapulm

Teokrabid altaril

Teokarbid kaunistamaks altarit

Meritäht

Meritäht

Rannapulm eestis

Lillede asemel võid toolide külge julgelt meritähed lisada.

 

Kui teil on pulmavärvid paigas, siis miks mitte lisada neid ka altarile, kasutades just sobivates värvides kangaid.

Rannapulm

Rannapulm

Suursugune altar uhkesse pulma.

Rannapulm

Väga lihtsa ja kauni altari saab ka liivakarva linasest riidest.

Rannapulm

 

Huvitava altari võib teha ka vanadest ustest.

Rannapulm

rannapulm

Idamaisest stiilist inspireeritud altar

rannapulm

Ka puud saab hästi altarina ära kasutada

Rannapulm

Rannapulm

Rannapulm

Rannapulma altar

 

Kui tavaliselt paigutatakse toolid näoga altari ette  rivvi, siis suure hulga külaliste puhul võib paigutada toolid ümber altari:

Rannapulma istumise paigutus

 

Kuna rannas on tavaliselt üpriski tuuline, siis tavalised küünlad kustuvad kergelt ära, kui nad just laternate sees ei ole. Kui teie pulmas on küünlad tähtsal kohal, siis üheks võimaluseks on kasutada ka elektrilisi küünlaid, mis jätavad päris küünla mulje:

Rannapulm

 

Miks mitte terve pidu rannas teha? See on suurepärane siis, kui  teie peokoht asub ka mere ääres, kuna siis on külalistel lihtne ööbima jääda ja teil on alati varuvariant halva ilma korral käepärast võtta.

Rannapulm

Rannapulm

Rannapulm

 

Kohakaardid inspireeritud rannast:

Kohakaardid rannapulmas

Kohakaardid rannapulmas

Kohakaardid rannapulmas

kohakaardid rannapulmas

Sulle võib huvi pakkuda

Telefon

Relika +372 554 5000

E-post

info@ddstuudio.ee