Pulmakorraldus

Pulmapäev on eriline ja meeldejääv sündmus, mis peab mööduma muretult ja ladusalt, olema täis rõõmu ja armastust.  Pulmade planeerimine on aega nõudev, mahukas ja pikk protsess, mille käigus tuleb planeerida, võtta vastu tähtsaid otsuseid, suhelda erinevate ettevõtetega ja leida õigeid inimesi. 

Uuri lähemalt …

Pulma dekoreerimine

Paljud pruutpaarid soovivad korraldada oma pulma ise, kuid vajavad abi vaid peokoha dekoreerimisel. Sellisel juhul tuleme appi meile.  Kaunistame peoruumi lähtudes teie visioonist ja pakume ka omalt poolt ideid juurde. Hoolitseme, et miski ei jääks juhuse hooleks ja et iga detail saaks hoolikalt läbi mõeldud.

Uuri lähemalt …

Pildisessiooni dekoreerimine

Soovid meeldejäävat ja romantilist fotosessiooni aga ideid napib ja niisama pildile jääda on ka igav. DreamDay Stuudio pakub koostöös erinevate fotograafidega ka fotosessiooni dekoreerimist.

Uuri lähemalt …

Pildistamine Siberi Huskydega

Alates sellest sügisest teeme koostööd Paasiku koertemõisaga. Tee oma lähedastele üllatus ja tulge nautige mõnusat nädalavahetust kahekümne sõbraliku Siberi Husky seltsis. Lisaks vahvatele piltidele on rõõmus meel ja head emotsioonid veel kauaks tagatud. 

Uuri lähemalt …

Telefon

Relika +372 554 5000

E-post

info@ddstuudio.ee