Andra neiupõlve nime ära saatmas

Andra neiupõlve nime ära saatmas

Andra ja Kristjani kevadine pulmapidu oli tagasihoidlik ja väljapeetud. Andra ja Kristjan on meeletult ilus paar, kellel on armas väike tütreke, nendega koostööd teha oli super.

Registreerimise kohaks valis pruutpaar välja Botaanikaaias oleva sireliaia. Kuna Andra lemmiklilled on piibelehed, siis pidid need olema kindlasti ka pruudikimbus, mistõttu otsustati pulm pidada maikuus –  ajal mil kõik alles õide tärkab ja päike eredalt särab.

Mäe otsas mängis romantilist muusikat 3 liikmeline bänd, kelle suust kõlasid nii Elvis Presley kui ka Michael Buble loomingut. Kohapeal hoolitses külaliste eest catering, kes šhampust valas ja alleel silma peal hoidis.

Kevadest inspireerituna valmistas Urmas Jalakas ka rohkete korrustega rohelise martsipanikattega tordi, mida ehtisid õrnad valged lehed ja lilled.

Altar

Altar

Altari meisterdas peigmees ise. Kui nädal enne pulmi sadas iga päev vihma ja oli külm tuul siis pulmapäevaks tuul vaibus ja tuli välja päike, mis hingele pai tegi. Kõik kujunes hästi ja nii nagu plaanitud oli.

Andraga leidsime kohe ühise keele, temaga kokkusaamised olid alati naeru ja positiivsust täis. Tänan Andrat ja Kristjanit usalduse eest,  korraldada neile pulm, mis pakkus rõõmu ja oli ilus päev nii pruutpaarile kui ka külalistele.

Rohkem pilte leiad galeriist: http://ddstuudio.ee/gallery-link/andra-ja-kristjan/

Sulle võib huvi pakkuda

Telefon

Relika +372 554 5000

E-post

info@ddstuudio.ee