Karini ja Martini pulm toimus looduskaunis Mustjõe Kõrtsitalus mis asus Aegviidu lähedal metsa sees. Koht ise oli maalähedane kuid armas ja hubane. Lähedal aedikus olid uudishimulikud hobused, kellega sai ka võimalusel ratsutada, hoovipeal jooksis ringi aga suuremat sorti notsik.

Pulmapäeval tuli välja päike ja ilm oli justkui tellitud. Karini ja Martiniga oli kohe alguses hea klapp, ideede otsimisel mõte lendas ja ettevalmistused sujusid täie hooga.

Isetehtud lillekimp

Isetehtud lillekimp

Enamik kaunistusi sai ise meisterdatud – laudlinad, vaasid, küünlajalad ja samuti ka lillekimbud. Pulma värvid olid maalähedased: beešid, pruunid, valged ja pidulikkust lisas pits, millega said kaetud nii kutsed kui ka kaunistused. Tantsupõranda lage kaunistasid valgust andvad tulukesed, lava esist aga mullimasin ja vesilainetust imiteeriv valgustus. Romantilisust lisasid kümned küünlad ja laudade kohal rippuvad hämara valgustusega laternad. Küünaldega sai kaetud ka kogu õu. Mustjõe Kõrtsitalu lisas omalt poolt rohelisust kaseokstega, mis ehtisid maja seinu, toole ja poste.  Silmailu pakkusid tallis olevad hobused, kellega sai ratsutada ja niisama jalutada.

Külaliste raamatu jaoks sai välja mõeldud ka fotosein, kus igaüks sai endast polaroid kaameraga pildi teha ja selle pesulõksudega kahe puu vahele riputada.

Altar oli aga peokohast mõnesaja meetri kaugusel vaikelt vuliseva jõe kaldal. Sinna jõudmiseks tuli läbida lühike metsarada, mida kaunistas samblavaip ja kõrged männid. Altar oli inspireeritud kaseokstest, mis moodustasid lopsaka kaare. Lauaks oli üksteise peale asetatud suured kännud. Kõik oli lihtne ja ilus. Pidulikkust lisas päike, mis säras ja muutis vee sillerdavaks. Pruut saabus altari ette saksofoni saatel.

See oli lihtsalt imearmas ja ilus pulm, mis võttis ka kangemal mehel pisara silma.

Mul oli tõeline au ja nauding seda pulma korraldada. Karin ja Martin on lihtsalt suurepärane paar, kellega kokkusaamised olid alati väga positiivsed ja inspireerivad. Mul on hea meel, et nad usaldasid mind 100% ja sain enda kogemuste pagasisse veel ühe pulma kirja.

Rohkem pilte leiad galeriist: http://ddstuudio.ee/gallery-link/karini-ja-martini-pulm/

Fotograaf: Kätri Beljajeva

Sulle võib huvi pakkuda

Telefon

Relika +372 554 5000

E-post

info@ddstuudio.ee