Talvevõlumaa teemaline sünnipäev

Monika sünnipäevaks hakkasime valmistuma juba 5 kuud varem kus kõik algas mõtete kogumisest. Monika soovis, et tema sünnipäev tuleks glamuurne ja uhke ning oli kõigile ideedele väga avatud. Teema talvevõlumaa tuli tegelikult ühest talvisest pulmapildist, mis Monikale silma jäi, ning mille interjöör oli lummavalt kaunis. Kui peo temaatika paika saime siis hakkasime otsima sobivat peokohta. Kuna külalisi oli vaid 25 ringis siis sobis peokohaks ideaalselt Trummi Basseinikohvik, mis oma olemuselt talvisel ajal ongi talvevõlumaa.

Jäist olekut andsid maast laeni aknad ning hubasust lisas kamin. Trummi Basseinikohviku lagi on kaetud palkidega, mis võimaldas meil hästi lakke kinnitada valguskettidest tähistaeva. Et ruum liiga avar ei jääks, katsime baarileti ja pool saali valge kardinaga kinni. Tähesära lisas ka 3x3m lai valguskardin, mis eraldas garderoobi peosaalist.

Et peokohale jäist olekut juurde anda “värvisime” seinad ära sinise LED valgustiga. Kaunistuseks sobisid juurde kümned küünlad ja tuliselt hõõguv kamin, mis atmosfäärile viimase lihvi andsid. Laudade peale puistasime pisikesi kristalle ja teemanteid, mis valguse käes särama lõid ning kuldsete raamide sisse panime Marilyn Monroe ja Audrey Hepburni tsitaate .

Vaasis olid seekord lillede asemel valged ja kuldsed puuoksad, mille peal istusid särava sulestikuga linnud.

1

 

Trummi Basseinikohvik

Kuna Trummi Basseinikohvikus on seinapeal projektor, siis kasutasime ka selle võimaluse ära, ning peolaua kohal “sadas” terve õhtu valget ja paksu lund.

Külaliste rõõmuks sai välja mõeldud fotolaud, mis oli rikkalikult kaetud maskide, prillide, kikilipsude, vuntside ja ehetega. Lisaks peegelkaamerale jäädvustas lõbusaid pilte ka polaroidkaamera, mis pildid kohapeal ilmutas ja külalised said endale rahakoti vahele vahva pildi pista.

Õhtu edenedes käis külas ka mustkunstnik, kes esitas väikese etteaste, mis oli hoogne, lõbus ja naljakas.

Kui peo esimesel poolel kõlasid 50-60ndate parimad palad siis peo teisel poolel sai kuulda 80-90 muusikat. Samuti said külalised oma soovilugusid lasta ning õhtu möödus hoogsalt ja tantsuliselt.

Siinkohal tahaks väga tänada Monikat, kes usaldas meid 100% ja andis meile vabad käed, et ruumi dekoreerida.

Kerli Sosi võrratute fotode eest, Showtime Entertainmenti valgustuse ja helitehnika eest ning mustkunstnik Charlekat, kes tuli ja andis suurepärase etteaste. 🙂

Trummo Basseinikohvik

Peokoht ENNE

CaptureRohkem pilte:

http://ddstuudio.ee/gallery-link/monika-sunnipaev-talvevolumaal/

Sulle võib huvi pakkuda

Telefon

Relika +372 554 5000

E-post

info@ddstuudio.ee