TEENUSED

Kõige parema ülevaate meist ja meie teenustest saab meiega kohtudes. Kui Sul on küsimusi või vajad nõu siis helista või kirjuta meile julgelt.

Pulmakorraldus

Pulmakorraldusteenust osutades planeerime teie pulma algusest lõpuni. Pulma korraldades aitame teid sobiva peokoha ja parimate tegijate ( pulmaisa, ansambli, foto- ja videograafi jt) leidmisel. Võtame enda kanda nendega suhtlemise ja hoolitseme selle eest, et miski ei jääks kahe silma vahele.
Koostame teile personaalse eelarve ning aitame sellest kinni pidada. Pulmakorralduse juurde kuulub ka peokoha dekoreerimine, meeskonna koordineerimine ning peo järelvalve.
Täiskorraldusteenuse eesmärgiks on muuta kogu pulmakorraldusprotsess teie jaoks nauditavaks ja stressivabaks.

Dekoreerimisteenus

Dekoreerimisteenus sobib teile siis, kui soovite oma pulma ise korraldada, aga vajate abi peokoha dekoreerimisel.
Pulma dekoreerides lähtume teie mõtetest ja ideedest, viime teid kurssi erinevate võimaluste ja disainidega ning anname professionaalset nõu, kuidas dekoratsioonid omavahel ühtse terviku moodustaksid.

Lilleseaded on ühed olulisemad detailid pulmas. Tagamaks, et teie pulm tuleks maitsekas ja elegantne, teeme koostööd eelkõige meie koostööpartneritest floristidega, kelle käekirja me tunneme ning kelle visioon meie omaga ühtib. Järgmisel päeval hoolitseme ka selle eest, et kõik meie toodud dekoratsioonid saaksid alla võetud.

Dekoreermisteenuse eesmärgiks on muuta teie pulmapäev muretuks, et nii teie kui ka teie lähedased ei peaks sellel päeval pulmakorraldusega seonduvate pisidetailide peale mõtlema.

Peokorraldus

Peokorraldusteenus (sünnipäev, firmapidu, suvepäevad jt) on teile, kui soovite, et teie pidu oleks korraldatud nii, et iga pisidetail oleks peensusteni läbi mõeldud ning õhtune meelelahutus haakuks peo teema või stiiliga. Me lihtsalt ei korralda pidu, vaid tagame, et miski ei oleks teie peol juhuslik.

Senini oleme suurepäraselt hakkama saanud erinevate sünnipäevade, stiilipidude, gala õhtusööke ning firma jõulupidude korraldamisega. Kui otsid personaalset lähenemist, läbimõeldud detaile ning sisukat kava on meie peokorraldusteenus just teile.

Peokorraldusteenuse eesmärgiks on muuta iga pidu mänglevaks vaatemänguks, mis tagaks peol sumeda atmosfääri ja mõnusa meeleolu.

“Te kõik olete lihtsalt võrratud ja võin öelda, et meie unistus sai täidetud ja see päev koos kõikide emotsioonidega oli lihtsalt suurepärane. Pulmapäevale mõeldes tuleb kananahk ihule( positiivses mõttes) sest kõik oli lihtsalt nagu valatud!”

Kristi ja Andrus

“Kõik, mille peale me ise mõelda ei osanud, aitas ja mõtles DreamDay Stuudio. Muutis kõik detailid täiuslikuks! Dekoratsioonid olid tõesti imekaunid. Meie ise olime vaimustuses, külalised samuti.”

Merike ja Armin

“Tõesti suur-suur aitäh teile ! Saite  meie nägemusest nii hästi aru ja tulite meile nii palju vastu. Tegite ja võtsite enda peale asju, mida te isegi ei oleks pidanud tegema! Mul oli teiega nii kindel tunne. Teadsin, et saan usaldada teie kätte kõik asjad mida vaja! Teie organiseerimine on võrratu! Suutsite kõik muuta meie jaoks muinasjutuliseks! Pole lihtsalt sõnu! Kõige paremad pulma dekoraatorid!”

Timo ja Elina

“Päev oli meie jaoks unustmatu ja väga palju ka tänu teile. Dekoratsioonid ja lilleseaded olid väga-väga ilusad!
Tseremooniakoht ja peosaal nägid vapustavad välja. Suutsite väga hästi meie visiooni ellu viia.
Samuti olid sa väga suureks abiks ja toeks planeerimise ajal.”
Super töö!

Kaire ja Janis