Heal laual mitu nägu

Oleme saanud aja jooksul võimaluse dekoreerida üle saja erineva stiili ja eelarvega pulma. Kujundamise algusetapis paneme esimesena paika pulmavärvid või värvigammad, mis antud peokohta võiksid kõige paremini sobituda. Igas peokohas on võimalusi kindlasti rohkem, kui üks ning pole otseselt õiget või vale lahendust – küsimus on puhtalt pruutpaari soovis ja usalduses meie soovituste vastu .

Kui 5 aastat tagasi oli toolide valik valgete banketitoolide näol üsna ükskluine, siis täna võib pruutpaar endale valida juba vähemalt 10 erineva stiili, materjali ja värvi vahel. Samuti on lisandunud klassikalisele valgele laudlinale veel mitmeid ilusaid toone, millega oma pulma lõppvisuaalis eristuda. Endiselt on moes ka kaunid puidust lauad ilma laudlinata. Vahetades ära tooli ja laualina mõeldud lauadekos võid kiirelt muuta stiili modernsest maalähedaseks.

Tänases postituses keskendume budget pulmadele ja nende dekoreerimisele. Piltilus visuaal ei tähenda alati seda, et lahendus on kallis. Üllatuksite, kui näeksite kui soodsalt on võimalik luua lopsakas terviklik lahendus ja vau-moment sealjuures suuri summasid välja käimata.
Koostöös Differenti ja  Floartiga esitleme teile nelja lauda, millest ka oma pulmas šnitti võtta.

ROMANTILINE KIPSLILL

 

Kas teadsid, et klassikalist valget kipslille, mida leidub igas lillepoes on saada  paljudes erinevates värvitoonides. Viis aastat tagasi oli ta päris populaarne ja sattus üsna tihti just talupulmadesse koos  takunööri ja pitsiga kaunistatud purkidesse. Vahepeal oli periood, kus me kipslille dekoreerimisel ei kasutanud, kuid üha enam on pruutpaarid seda jälle soovima hakanud.

Täna on kipslill leidnud oma tee & kasutuse hoopis kuni miljööga modernsemates restoranides ja peopaikades, lisades pehmust ja romantilist touchi. Kui mõni aeg tagasi soovisid paljud meie armsad kliendid lillederohkeid lauaseadeid, siis üha enam on populaarsust kogumas üksikud õied ja väiksemad lilleseaded madalates vaasides.

Tehtud lauakujundusel tõime kokku pastelsed vaasid kipslillega, pikad küünlad puidust küünlajalgades ning modernsust & maskuliinsust lisava musta pokaali. Tulemus, mis ühtaegu elegantne, kui mitte liiga roosamanna.

Soovid samasugust looki – Laual olevad puidust küünlajalad ja vaasid saab meilt. Muu deko Differentilt.

Tähelepanek! Ära osta kokku suure raha eest kümnetes ja kümnetes kogustes küünlajalgu ja vaase, mida pulmapäeval lauale panna, mõeldes, et küll ma neid kodusisustuses ära kasutan – praktika näitab, et pikas perspektiivis seda ei juhtu ja asjad jäävad lihtsalt seisma. Pigem rendi ja nii saad selle raha paigutada näiteks lilledesse.

BOHO VAIB

Puidust laud on pulmas imeline element, millega saab luua niivõrd erinevaid ja mängulisi stiile. Puidust toolidega saavutad maalähedase looki, Ghost toolidega(pildil) õhulisema, kaasaegsema stiili.

Laual ei kasutanud ühtegi lilleseadet, mängisime üksikute rooside, kõrrelise ja pikkade küünaldega. Miksisime kokku puidust laua, hingava klaasi ja lisasime juurde populaarsust koguvad pambusest matid ning kuldsed noad – kahvlid. Saavutades lopsaka ja romantilise lauadeko, millest õhkub boho vaibi.

Nipp: Et laud õhtul eriti romantiliselt kumaks võib lauale panna ka silindrites ujuvküünlaid.

Kuidas siis pulmas lilledega eelarves mõistlikult hakkama saama – palu külalistel kutsel või kodulehel tuua vaid üht kindlat lillesorti & tooni. Pildil tehtud lahendus on seeläbi floristil kohapeal lihtne ja teie jaoks soodsalt teostatav. Õied elavad pulmaõhtu vees kenasti üle ning järgneval päeval on võimalus kingitud lilled mahutada muretult autosse ja koju viia.
Soovid samasugust looki – Laual olevad küünlajalad, vaasid, servjetid ja pambusmatid saab meilt. Noad, kahvlid ning mööbli Differentilt.

NATURAALNE VS MODERNE

Viimasena toome Teieni 2 lauda, kus vaid paari elemendi vahetamisega muutsime üldstiili bohost modernseks. Kujundatud laual võivad olla kuld või hõbenõud, aga centerpiece laual koos lilledega on see, mis kõik tervikuks seob. Lauda on lihtne tuua luksust & sära vahetades ära peopaiga/restorani või Cateringide poolt pakutavad hõbedased lauanõud kuldsete või rose-tooni vastu. Vaadates tõtt eelarvega, siis 100inimese pulmas toob see lisa 200/300+ €
Sellegipoolest leiame alati lahenduse stiilselt kombineerida hõbedasi lauanõusid teiste toonide ja elementidega, nii et soovitud lõpptulemus selle all ei muutuks.

NATURAALNE

Vastuoluline kombo – Naturaalne savivaas või keraamika toob lauale soojust, olgu ta hall, tooniga või valge. Juurde võid sobitada kõrrelist, lilleõisi või siidist/linasest servjette. Tundub algselt vastuoluline kombo, aga üks annab teisele juurde ja tõesti toimib. Meie soovitus on mitte piirduda vaid kahe materjali või tooniga – kolm erinevust võiks vähemalt laual olla, et luua „kihilisust“ silmale.

Tehtud kujunduse puhul hõbe/hall toon(vaas või lauanõud) – siidine/läikiv(servjett) nõuavad enda juurde näiteks kolmanda elemendina puhast klaasi. Lisa annavad menüü materjal/toon ja pehme puuvillane laudlina. Naturaalne küünlavalgus on kindlasti täpp I peal, et luua terviklik lahendus igas peolauas.

MODERNE

Meie retsept on lihtne – Võta mängu must ja pool võitu on Sinu.
Lisa juurde hingav element ehk klaas või pokaalid.
Leia juurde toon(pildil violetne) või materjal – peolauas alati olemas servjett.
Kihte juurde tuues jää valitud 3’se värvigamma juurde ning soovil too juurde värskuse mõttes 1 lisa –
meie valituks sai valge.
Viimaseks – vaata, et vähemalt mõni toon korduks.
Pildil näiteks valged küünlad + valge servjett. Kordusi saad tuua sisse läbi  lillede, menüü, küünalde, laualina või toolidega.
Menüü asemel võid kasutada külalise nimekaarti või vaimukat tervitust & tänukaarti
Kõige tähtsam on mitte jääda mõtlema, mis sobiks, vaid võimalusel katseta & proovi- ainult tehtud visuaal annab Sulle kindla vastuse.

Soovid samasugust looki – Savivaasid saab meilt, ülejäänud Differentilt.

Julgustame noorpaare, kes otsustanud luua enda kauneim pulmapäev, võtma hinnapakkumisi nii meilt kui korraldajatelt/kujundajatelt ning jääma kindlaks enda esimeses kõhutundes ehk soovitud visuaalis, mis vaimusilmas unistuseks. Detaile, mis teie päevale ilu juurde lisavad annab leida, rentida, osta ja ise teha.

Meie kogemus ja tehtud tööd näitavad, et Sinu eelarve dekole võib olla 500eur ja teisel juhul ulatuda tuhandete eurodeni, kuid selle juures lõpptulemuse vau-moment ei jää olemata kummaski.

Oleme valmis kujundama teie lihtsad ja ka kõige hulljulgemad ideed – meie koostöö saab toimima läbi avatud suhtlemise ja omavahelise usalduse ning lõpptulemusega loome teie kauneima päeva.

Fotod: Anete Toming

Sarnased uudised:

 

Lillelaed ja hõljuvad seaded

Lillelaed ja hõljuvad seaded

  Omale pulmadeko jaoks ideekausta koostades võib kohata pilte kaunitest rohelistest või lilli täis seadetest, mis hõljuvad tantsupõranda või laudade kohal. Suures ja avaras ruumis on nad erilised pilgupüüdjad ja muutuvad ajas nagu sisustustrendidki. Tänases...

Pulm vanas kummitehases

Pulm vanas kummitehases

2019 on meieni toonud palju põnevaid ja uusi projekte, milleks üks oli pulm vanas kummitehases

Pulm purjetelgis

Pulm purjetelgis

2019 suvel jõudis Eestisse esimest korda majesteetlik purjetek mis oma õhulisuse, stiilsuse ning väljanägemise poolest meenutab pigem tsirkuse telki ja on just neile, kes otsivad midagi teistsugust.