Pulm purjetelgis

Purjetelk

Telk on suurepärane võimalus pidada pulm või muu pidu endale meelepärases asukohas – olgu selleks maakodu aed, liivarand või mõni muu paik. Tihtipeale tuleb ette, et peokoht, mille pruutpaar on välja valinud ei mahuta peosaali koos ansambliga kõiki külalisi mugavalt ära.  Siis ongi suurepärane võimalus panna maja kõrvale avar telk, ning kasutada peokoha poolt pakutud hüvesid, milleks on majutus ja toitlustus.

Kuigi telke pakuvad mitmed ettevõtted, siis 2019 suvel jõudis Eestisse esimest korda majesteetlik purjetek mis oma õhulisuse, stiilsuse ning väljanägemise poolest meenutab pigem tsirkuse telki ja on just neile, kes otsivad midagi teistsugust. Purjetelgi kõige kõrgem osa on kuni 6 meetrit, mis sõltub telgi suurusest. Kõige suurem telk mahutab ümarlaudade taha koos tantsuplatsi, ansambli ja cateringi laudadega kuni 130inimest, mis on ideaalne pisut suurema peo pidamiseks.

Kuigi Eesti ilm on heitlik, saab külma ja tuulise ilma korral telgi seinad kinni katta ning seda seestpoolt gaasilampidega hõlpsalt soojendada.

 Rohkem infot ja võimalusi purjetelgi kohta leiab siit: https://comfyevents.ee/

Sarnased uudised:

 

Pulm vanas kummitehases

Pulm vanas kummitehases

2019 on meieni toonud palju põnevaid ja uusi projekte, milleks üks oli pulm vanas kummitehases

8 troopilist ideed

8 troopilist ideed

Tänapäeva pulmamaastikul näeb üha enam omanäolisust ja julgemaid valikuid. Pruutpaarid asuvad mugavustsoonist välja ning katseavad uusi stiile. Kuigi tundub, et Eesti on muu maailmaga pulmatrendide poolest pisut aeglasem, siis tutvustamegi teile juba varakult uusi suundi millest üks on meie lemmik – troopika!

Eesti ilusad peokohad

Eesti ilusad peokohad

Sobiva peokoha leidmine pulmapäeval võib olla paras pähkel. Peokoha välja valimisel tuleks alustada külaliste arvu kokku lugemisega ja mõelda ka sellele, kas ta peab pakkuma majutust kõigile külalistele või saadetakse külalised ööseks koju. Populaarsemad peokohad broneeritakse hooajal juba aastake ette mis kitsendab valikut veelgi.
Et sobiva peokoha leidmine sujuvamaks muuta panime kokku valiku oma lemmikutest, mida julgeme soojalt soovitada.