Pulm purjetelgis

Purjetelk

Telk on suurepärane võimalus pidada pulm või muu pidu endale meelepärases asukohas – olgu selleks maakodu aed, liivarand või mõni muu paik. Tihtipeale tuleb ette, et peokoht, mille pruutpaar on välja valinud ei mahuta peosaali koos ansambliga kõiki külalisi mugavalt ära.  Siis ongi suurepärane võimalus panna maja kõrvale avar telk, ning kasutada peokoha poolt pakutud hüvesid, milleks on majutus ja toitlustus.

Kuigi telke pakuvad mitmed ettevõtted, siis 2019 suvel jõudis Eestisse esimest korda majesteetlik purjetek mis oma õhulisuse, stiilsuse ning väljanägemise poolest meenutab pigem tsirkuse telki ja on just neile, kes otsivad midagi teistsugust. Purjetelgi kõige kõrgem osa on kuni 6 meetrit, mis sõltub telgi suurusest. Kõige suurem telk mahutab ümarlaudade taha koos tantsuplatsi, ansambli ja cateringi laudadega kuni 130inimest, mis on ideaalne pisut suurema peo pidamiseks.

Kuigi Eesti ilm on heitlik, saab külma ja tuulise ilma korral telgi seinad kinni katta ning seda seestpoolt gaasilampidega hõlpsalt soojendada.

 Rohkem infot ja võimalusi purjetelgi kohta leiab siit: https://comfyevents.ee/

Sarnased uudised:

 

Lillelaed ja hõljuvad seaded

Lillelaed ja hõljuvad seaded

  Omale pulmadeko jaoks ideekausta koostades võib kohata pilte kaunitest rohelistest või lilli täis seadetest, mis hõljuvad tantsupõranda või laudade kohal. Suures ja avaras ruumis on nad erilised pilgupüüdjad ja muutuvad ajas nagu sisustustrendidki. Tänases...

Heal laual mitu nägu

Heal laual mitu nägu

Oleme saanud aja jooksul võimaluse dekoreerida üle saja erineva stiili ja eelarvega pulma. Kujundamise algusetapis paneme esimesena paika pulmavärvid või värvigammad, mis antud peokohta võiksid kõige paremini sobituda. Igas peokohas on võimalusi kindlasti rohkem, kui...

Pulm vanas kummitehases

Pulm vanas kummitehases

2019 on meieni toonud palju põnevaid ja uusi projekte, milleks üks oli pulm vanas kummitehases